eu ti-am pus sa vezi cum arata centru din los angeles unde vezi d-astea pina te plictiseti. si ny este plin chicago, detroit, etc. va aliniati la valorile vestului si nu pot decit sa va felicit ca va realizati visurile. au venit americanii nu-i asa?! de fapt romanii in marea lor majoritate n-au realizat ca americanii au fost acolo mereu.
3 comentarii:
Periferia Parisului, unde stau tiganii nostri...
Ei bine, nu! E la doi paşi de Ministerul Transporturilor.
eu ti-am pus sa vezi cum arata centru din los angeles unde vezi d-astea pina te plictiseti. si ny este plin chicago, detroit, etc. va aliniati la valorile vestului si nu pot decit sa va felicit ca va realizati visurile. au venit americanii nu-i asa?! de fapt romanii in marea lor majoritate n-au realizat ca americanii au fost acolo mereu.
Trimiteți un comentariu