Guvernul Ponta 2 este pentru noi guvernul Boc 2! Dacă nu mă credeți, citiți relatările despre ședința de guvern de azi!
Un comentariu:
Karakas
spunea...
Am vazut ca Ponta a declarat ca vor face "reforme" care "nu sunt pe placul electoratului".
Sunt dezamagit de acest mesaj, care parca repeta mesajul portocaliilor in mod identic. Macar a discutat cu "electoratul" despre masurile alea inainte de alegeri? Pariu ca nu...
Pe mine m-a pierdut deocamdata din cei care ii acordau credit politic.
Un comentariu:
Am vazut ca Ponta a declarat ca vor face "reforme" care "nu sunt pe placul electoratului".
Sunt dezamagit de acest mesaj, care parca repeta mesajul portocaliilor in mod identic. Macar a discutat cu "electoratul" despre masurile alea inainte de alegeri? Pariu ca nu...
Pe mine m-a pierdut deocamdata din cei care ii acordau credit politic.
Trimiteți un comentariu